KONST / Litografier / Färglitografi 9201516
nr 920 1516
Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), signerad. , bladets mått: 75x50
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 27 oktober 2014
kl 19:33:45
1.400 kr